Konsultavimas

Konsultuojame savo klientus pradedant nuo koncepcijos, iki projekto projektavimo, techninės įrangos integravimo, programinės įrangos paruošimo, baigiant paleidimu objekte ir sistemos palaikymu po pardavimo. Konsultacijos nuo pradžios iki pabaigos suteikia klientams nuoseklų ir kompleksinį požiūrį į projektų valdymą.

Siekiame užmegzti tvirtus santykius su klientais ir užtikrinti, kad jų projektai būtų sėkmingai įgyvendinti nuo pradžios iki pabaigos. Efektyvus bendradarbiavimas per visą projektų gyvavimo ciklą padeda identifikuoti galimus tobulinimo taškus.

Mūsų konsultantai turi gilias žinias ir patirtį šioje srityje, jie įvertina situaciją ir gali suformuluoti racionalius sprendimus. Sėkmingo konsultavimo pagrindas yra glaudus bendradarbiavimas su klientu. Mūsų konsultantai visada stengiasi suprasti kliento tikslus ir bendradarbiauti siekiant juos pasiekti.


Pradėjus nuo koncepcijos, kartu su klientais aiškiai apibrėžiame jų poreikius ir tikslus. Tai svarbus žingsnis, norint vystyti sėkmingą projektą, nes pačioje pradžioje išgryninami kliento lūkesčiai.

Vėliau, projekto projektavimo stadijoje, kuriame detalius planus ir techninius sprendimus, diegiame ir montuojame įrangą, užtikrindami tinkamą jos veikimą. Visa įranga yra pritaikoma konkrečiam klientui pagal jo poreikius ir gaminama iš patvarių, saugių, visus reikalavimus atitinkančių elementų.

Pasirūpiname, kad įranga sklandžiai veiktų objekte, supažindiname operatorius su nauja sistema, apmokome kaip efektyviai ją išnaudoti. Teikiame sistemos apžiūros ir atnaujinimo paslaugas, reaguojame į galimus sutrikimus.