Pramoninė automatizacija arba gamyklų – cechų automatizavimas apima kompiuterių, informacinių technologijų, robotikos ir duomenimis valdomų, išmaniųjų valdymo sistemų panaudojimą, gamybiniams procesams automatizuoti.

Seniau procesai susidėdavo iš daugybės įvairaus rankinio darbo, kuriuos atlikdavo žmonės. Tai reiškė, kad daug laiko užimdavo rutininis darbas, vienos užduoties atlikimas ir buvo sudėtinga išvengti klaidų dėl žmogiškojo faktoriaus. Šiandieną procesų automatizavimas, dar vadinamas išmaniąja gamyba, ne tik suteikia galimybę padidinti veiklos efektyvumą ir sumažinti klaidų tikimybę, bet ir leidžia žmonėms skirti laiką kūrybiniam mąstymui ir strateginiam verslo plėtojimui. Automatizuoti procesai gali būti įgyvendinami daug greičiau, o tai leidžia verslams sparčiau prisitaikyti prie kintančių rinkos poreikių ir pasiūlyti klientams naujus produktus ar paslaugas greičiau nei konkurentai.

Mūsų komanda susideda iš patyrusių inžinierių, programuotojų ir specialistų, kurie sugeba įgyvendinti įvairias pramonės automatizacijos užduotis. Mes taip pat suteikiame mokymus jūsų darbuotojams, kad jie būtų pasiruošę efektyviai dirbti su naujai automatizuotais procesais ir atnaujinta įranga.


PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas

Suvokdami, kad kiekviena įmonė, gamykla ar kitas optimizacijos reikalaujantis procesas turi unikalius poreikius ir iššūkius, mūsų siūlomi sprendimai yra pritaikyti konkrečiai situacijai.

Mes atliekame programinės įrangos kūrimą, jungiame ją su jūsų esamomis sistemomis, įdiegiame jutiklius, valdymo skydus ir kitus būtinus komponentus bei užtikriname tikslų ir efektyvų procesų valdymą.

Remdamiesi naujausiomis technologijomis, siekiame ne tik automatizuoti esamus procesus, bet ir pritaikyti sistemas naujiems iššūkiams bei optimizuoti veiklą.

Mūsų paslaugų spektras apima visą technologinio proceso automatizavimo ciklą - nuo projektavimo iki inžinerijos iki diegimo, konfigūracijos ir paleidimo