APIE MUS

KAS MES?
Valdymo skydų montavimas
Valdymo skydų montavimas
PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas
PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas
WIRETECH ŽMONĖS IR KULTŪRA

Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių inžinierių ir specialistų, turinčių gilias žinias ir patirtį automatizavimo srityje. Mes nuolat sekame naujausias technologijas ir inovacijas, siekdami pasiūlyti klientams pažangius ir efektyvius sprendimus, kurie padėtų optimizuoti verslo procesus.

Nepriklausomai nuo pareigų pavadinimo, mūsų kompanijoje visi darbuotojai yra kaip viena didelė komanda, padedanti vieni kitiems nepriekaištingai atlikti savo darbą, tobulėti ir siekti karjeros bei plėtoti vystomą verslo idėją.

SCADA vizualizacijos programavimas
SCADA vizualizacijos programavimas

Esame įmonė, kuri specializuojasi sprendžiant įvairius automatizavimo iššūkius, teikiant klientams išsamias paslaugas nuo konsultacijų iki sistemos įdiegimo ir palaikymo. Su dideliu įsipareigojimu kokybei ir klientų poreikių supratimui, mes sukuriame unikalius ir pritaikytus automatizavimo sprendimus, atitinkančius skirtingų verslo sektorių poreikius.

Mūsų komanda yra sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie turi žinių ir patirties automatizavimo technologijų srityje.

Mes siūlome įvairias automatizavimo galimybes, įskaitant procesų automatizavimą, robotus, dirbančius su duomenimis, intelektinį automatizavimą ir daugiau. Projektuojame ir įdiegiame pritaikytus sprendimus pagal mūsų klientų poreikius, siekdami padidinti jų veiklos efektyvumą, sumažinti klaidų tikimybę ir sutaupyti laiką bei išteklius.

Mūsų paslaugų spektras apima visus automatizavimo proceso etapus, pradedant nuo išsamių konsultacijų ir sistemos projektavimo, baigiant įdiegimu, testavimu ir palaikymu. Mes siekiame ne tik suteikti techninius sprendimus, bet ir užtikrinti, kad klientai būtų gerai supažindinti su naujomis sistemomis ir gebėtų jas efektyviai naudoti savo versle.

Be to, mes esame pasiryžę ilgalaikiam bendradarbiavimui su klientais, teikdami nuolatinį palaikymą ir konsultacijas. Mes įsipareigoję būti jūsų patikimu partneriu, padedančiu jums įveikti bet kokius automatizavimo iššūkius ir siekti jūsų verslo tikslų.

Kreipkitės į mus, jei ieškote profesionalios, inovatyvios ir pritaikytos automatizavimo sprendimų partnerystės. Mes esame čia, kad padėtume jums pasiekti didžiausią veiksmingumą ir efektyvumą jūsų versle.

Automatika pramoneiAutomatika pramonei
KODĖL MES?
Dirbame nuo
Dirbame nuo
10+   profesionalų
10+   profesionalų
Patirtis su   tarptautinėmis  gamybos įmonėmis
Patirtis su   tarptautinėmis  gamybos įmonėmis
Atlikta 50+ darbų
Atlikta 50+ darbų

Dirbame nuo

2021 metų

10+

profesionalų

Atlikta 50+ darbų

Patirtis su

tarptautinėmis

gamybos įmonėmis

Mes esame jūsų geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie Jūsų verslo automatizavimą, nes mūsų įmonė puikiai supranta jūsų verslo poreikius ir siekia kurti sprendimus, kurie atitiktų jūsų lūkesčius ir pranoktų konkurentus. Kodėl mes? Nes mūsų komanda yra sudaryta iš patyrusių inžinierių ir specialistų, kurie įkvepia inovacijomis ir kiekvieną projektą vertina kaip unikalų iššūkį.