PASLAUGOS

Projektus rengiame viena populiariausių pasaulyje elektros schemų projektavimo programa EPLAN Electric P8, kuri suteikia galimybę projektą parengti kokybiškai, laikantis aukščiausių standartų. Mes pasirūpinsime jūsų projektu nuo koncepcijos iki galutinio rezultato.

Automatikos sistemų projektavimas
Automatikos sistemų projektavimas

01

Automatikos sistemų projektavimas
Technologinių procesų automatizavimas
Technologinių procesų automatizavimas

02

Technologinių procesų automatizavimas

Pramoninė automatizacija arba gamyklų - cechų automatizavimas apima kompiuterių, informacinių technologijų, robotikos ir duomenimis valdomų, išmaniųjų valdymo sistemų panaudojimą, gamybiniams procesams automatizuoti. Pramonės procesų automatizavimas leidžia įmonėms standartizuoti gamybos operacijas, sumažinti gamybos sąnaudas, optimizuoti savo efektyvumą ir efektyviai naudoti išteklius. Pramoninė automatizacija, dar vadinama išmaniąja gamyba, kuri sumažina žmogiškuosius trukdžius ir užtikrina nuoseklius, be klaidų rezultatus.

Mūsų paslaugų spektras apima visą technologinio proceso automatizavimo ciklą - nuo projektavimo ir inžinerijos iki diegimo, konfigūracijos ir paleidimo. Mes atliekame programinės įrangos kūrimą, jungiame ją su jūsų esamais sistemomis, įdiegiame jutiklius, valdymo skydus ir kitus būtinus komponentus bei užtikriname tikslią ir efektyvią procesų valdymą.

ABB Šiluminės relės ir kontaktoriai
ABB Šiluminės relės ir kontaktoriai

03

Valdymo skydų montavimas

Teikiame elektros skydų surinkimo paslaugas, siekdama užtikrinti klientų elektros sistemų efektyvumą, saugumą ir patikimumą. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti elektros specialistai surinks ir sumontuos elektros skydą pagal jūsų poreikius.

Komponentai, kuriuos naudojame rinkdami automatikos valdymo skydus yra pasaulyje pripažintų gamintojų ir atitinka aukščiausius standartus. Atsižvelgiame į individualius kliento pageidavimus bei siūlome savo patikrintus sprendimus. Turime savo dalių sandelį, todėl standartinius komponentus turime po ranka, kas leidžia mums pagreitinti darbų atlikimą.

Konsultavimas
Konsultavimas

04

Konsultavimas

Konsultuojame savo klientus pradedant nuo koncepcijos, iki projekto projektavimo, techninės įrangos integravimo, programinės įrangos paruošimo, baigiant paleidimu objekte ir sistemos palaikymu po pardavimo.

Siūlome įvairias pramonės automatizavimo paslaugas, kad padėtume savo klientams. Dėl to mūsų klientai gali daryti tai, ką moka geriausiai, ir skirti savo laiką bei energiją savo įmonės pagrindinėms kompetencijoms. Taigi, leiskite mūsų automatikos inžinieriams suprojektuoti, suprogramuoti ir paleisti automatikos sistemą, kurioje naudojami pramoniniai robotai, PLC (programuojamieji loginiai valdikliai), PLC (programuojami logikos valdikliai), judesio valdikliai ir vartotojo sąsajos (SCADA ir HMI), kad atitiktų jūsų įmonės poreikius.

PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas
PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas

05

PLC valdiklių ir HMI valdymo pultų programavimas

Pagal techninę užduotį, bei atsižvelgiant į kliento pageidavimus suprogramuojame automatinę įrangos valdymo sistemą bei vartotojo sąsają - valdymo pultą, kurio pagalba galima stebėti vykstančius procesus, juos kontroliuoti ir identifikuoti gedimus.

PLC valdikliai (Programmable Logic Controllers) ir HMI (Human-Machine Interface) valdymo pultai yra svarbi pramonės automatizavimo dalis. Jie naudojami valdyti įvairius pramonės procesus, nuo gamybos linijų iki kompleksinių mašinų.

HMI valdymo pultai suteikia sąsają tarp žmogaus ir mašinos. Jie leidžia operatoriui peržiūrėti, valdyti ir stebėti pramonės procesus. Tai gali būti lietimui jautrus ekranas arba klaviatūra, kurios pagalba operatorius gali keisti parametrus, stebėti būseną ir gauti įspėjimus apie bet kokias problemas.

SCADA vizualizacijos programavimas
SCADA vizualizacijos programavimas

06

SCADA vizualizacijos programavimas

Didesnių projektų valdymui supaprastinti ir operatoriaus darbo palengvinimui, visada klientams siūlome sistemos valdymą ir atvaizdavimą perkelti į kompiuterį su SCADA programa.

SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) sistema yra kompiuterizuota kontrolės sistema, skirta stebėti, valdyti ir kontroliuoti pramoninius procesus ar infrastruktūros sistemų veiklą. Tai plačiai naudojama pramonėje, energetikoje, transporto sektoriuje ir kitose srityse, kuriose reikalingas centralizuotas valdymas. Tokia sistema turi naudotojui draugišką vartotojo sąsają, kuri leidžia operatoriams valdyti ir stebėti procesus. Tai gali būti grafinė sąsaja (GUI), kuri rodo realaus laiko duomenis, vizualizacijas, alarmus ir kitą informaciją, reikalingą proceso valdymui.

AutomatizavimasAutomatizavimas