Kamerų sistemos

„Brigade Electronics“ kamerų stebėjimo sistemos leidžia vairuotojams ir operatoriams saugiai manevruoti ir vairuoti. Sunkvežimių kamerų sistemos gali padėti vairuotojui pamatyti akląsias zonas ir pasiūlyti atbulinės eigos pagalbą, monitoriuje pateikiant tiesioginę informaciją apie viską, kas yra kameros vaizde, įskaitant žmones ar kliūtis.

AI kameros

Naudodamos dirbtinį intelektą šios kameros aptinka ir atpažįsta žmogaus pavidalą iš anksto nustatytoje aptikimo zonoje ir patikimai įspėja vairuotoją vizualiai ir (arba) garsiai prieš įvykus galimą susidūrimą.

AI kameros
AI kameros
"Backeye® 360"
"Backeye® 360"
"Backeye® 360"

Backeye® 360 yra išmani transporto priemonės vaizdo stebėjimo sistema, sukurta padėti manevruoti mažu greičiu, suteikdama vairuotojui pilną 360 laipsnių vaizdą iš paukščio skrydžio , realiuoju laiku viename vaizde.

Kameros

Kalibruotos kameros fiksuoja visas aplinkines sritis, įskaitant akląsias transporto priemonės ar mašinos vietas. Viena kamera uždengia visą transporto priemonės pusę, o žiūrėjimo kampas viršija 180°.

Kameros
Kameros
Monitoriai
Monitoriai
Monitoriai

Monitoriai leidžia vairuotojams ir operatoriams manevruoti ir saugiai vairuoti. Brigados monitoriai padeda vairuotojui matyti akląsias zonas ir siūlo atbulinės eigos pagalbą, tiesiogiai perduodant viską, kas yra kameros vaizde, įskaitant žmones ar kliūtis.