Aptikimo sistemos

"Brigade Electronics" aptikimo sistemos įspėja vairuotoją apie arti transporto priemonės esančias kliūtis, nesvarbu, ar ji juda, ar stovi. Garsinis ir (arba) vaizdinis įspėjimas kabinoje informuoja apie atstumą, o papildomas išorinis garsinis signalas gali įspėti dviratininkus ir pėsčiuosius, kad transporto priemonė sukasi.

Backsense® radaras

Backsense ® sunkiųjų radarų artumo jutiklių sistemos yra skirtos aptikti žmones ir objektus aklosiose zonose ir žymiai sumažinti incidentų skaičių. Galima įsigyti fiksuoto aptikimo diapazono modelių ir visiškai programuojamų modelių, leidžiančių pritaikyti aptikimo sritis ir kalibruoti fiksuotus objektus ar kėbulą.

Sidescan® prognozė

Brigade Sidescan ® Predict yra naujos kartos šoninio aptikimo jutiklių sistema, sukurta siekiant išvengti kelių transporto priemonių, objektų ir pažeidžiamų eismo dalyvių susidūrimų. Naudodama ultragarso technologiją, ši išmani sistema nuspėja, ar gali įvykti susidūrimas.

Backsense® radaras
Backsense® radaras
Sidescan® prognozė
Sidescan® prognozė
Radaro prognozė
Radaro prognozė
Radaro prognozė

Naudojant AI technologiją, „Radar Predict“ yra dvigubas radaras, analizuojantis tokius duomenis kaip transporto priemonės ir dviratininko greitis ir kryptis. Atskirdamas statinius ir judančius objektus, „Radar Predict“ algoritmas įspėja vairuotoją, kai tikėtinas susidūrimas su dviratininku.

Careye® posūkio pagalba

CAREYE ® naudoja dirbtinį intelektą, kad tiksliai įvertintų vaizdus iš transporto priemonėje sumontuotų kamerų ir gali apskaičiuoti būsimą netoliese esančių žmonių ar objektų judėjimą. Remdamasi šiais duomenimis, sistema patikimai ir tiksliai įspėja vairuotoją realiu laiku apie galimą susidūrimą prieš jam įvykstant.

ZoneSafe® RFID aptikimas

ZoneSafe ® naudoja radijo dažnio identifikavimo (RFID) technologiją, kad sukurtų aptikimo zonas aplink transporto priemones ir mobilias gamyklas. Sistema gali būti prijungta prie užtvarų ir durų ir pan., kad būtų apribota arba kontroliuojama darbuotojų ir transporto priemonių prieiga.

Careye® posūkio pagalba
Careye® posūkio pagalba
ZoneSafe® RFID aptikimas
ZoneSafe® RFID aptikimas
Ultragarsiniai jutikliai
Ultragarsiniai jutikliai
Ultragarsiniai jutikliai

Kliūčių aptikimas naudojant ultragarsinius jutiklius gali sumažinti transporto priemonės apgadinimą ir susidūrimą su pėstaisiais ar dviratininkais. Puikiai tinka keliais važiuojančioms komercinėms transporto priemonėms, važiuojančioms uždarose erdvėse arba manevruojantiems mažu greičiu.

Ultragarsinio jutiklio artumas

Sujungti jutiklio duomenys ir fotoaparato vaizdas.

Dirbdamas su kameros monitoriaus sistema ir iki dviejų ultragarsinių aptikimo sistemų, ekrano ekrano modulis įspėja vairuotoją apie kliūtis, esančias šalia transporto priemonės, perkeldamas 3 pakopų garsinius ir vaizdinius ultragarsinius duomenis į kameros vaizdą transporto priemonės monitoriuje.

  • „Brigade“ ultragarsinių kliūčių aptikimo ir kamerų stebėjimo sistemų integravimas, siekiant pagerinti saugumą.

  • Ultragarso aptikimo įspėjimai uždengiami ant kameros vaizdo kabinos monitoriuje.

  • Sumažėjęs vairuotojo stresas ir išsiblaškymas, nes visa informacija pateikiama viename rodinyje.

Ultragarsinio jutiklio artumas
Ultragarsinio jutiklio artumas
Aptikimo sistemosAptikimo sistemos